Четвер, 22.03.2018, 10:46
Український Новокозачин
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [1131]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 180
Статистика
Форма входу
 Каталог статей
Головна » Статті » Мої статті

За «Батьківщину» боляче…
Із всіх  українських опозиційних  політичних сил, що нас «жаліє» най симпатичнішим  є, а тому  і лідирує  ВО «Батьківщина».  Але і в «симпатичному середовищі» буває всяке. Про це всяке говорити і писати неприємно, але воно є і заплющувати на нього очі, здається, зовсім не варто, а то виходить якщо це не викривати, то ніби з ними за одно.
  Депутати від згаданої вище «симпатичної» політичної сили є  у радах всіх рівнів. Не виключення з цього і Кіровська районна рада в місті Кіровограді. Саме в ній фракція ВО «Батьківщина» час від часу поводиться, м’яко кажучи,  трохи дивно. Не був  виключенням і початок цього року, коли на пленарному засіданні сесії  Кіровської районної у місті Кіровограді ради 11 січня, коли серед інших питань розглядалося питання  «Про районний у місті бюджет». Районний бюджет прийнято, але не обійшлося без прикрих «домашніх заготовок»  від фракції ВО «Батьківщина» в районній раді.   Частина депутатів саме з цієї фракції,  як і раніше політизуючи життєво важливі для району питання, здійснила спробу блокувати питання прийняття бюджету. Цим  «політичним», на їх думку,  кроком вони мало не залишили мешканців району, включаючи інвалідів, чорнобильців,матерів з маленькими дітьми та інші категорії пільговиків, без необхідних для їх існування соціальних виплат. Цей неприємний факт найбільше вражає тим, що  серед тих хто протиставляє себе не лише всьому депутатському корпусу, а і всім виборцям району, є не лише ті, кого в радянські часи називали спекулянтами, а сьогодні є приватними підприємцями,  яким далекі за рівнем статків нужди мало імущих, а переважно ті кого прийнято здавна вважати інтелігенцією: педагоги, лікарі, актори та інші.
 В списку « протестників» від ВО «Батьківщина», який вражаю слід назвати поіменно присутні: Доренський  Олександр Павлович- викладач та лідер фракції,
Гречуха Микола Володимирович – викладач,
Добров Іван Петрович –лікар,
Дорошев Олексій іванович – актор театру,
Єрьоменко наталя Олександрвна – працівник ТЕЦ,
Зленко Алла Василівна – студентка,
Іщук Алла Анатоліївна – медична сестра,
Коваль віталій Петрович – приватний підприємець,
Колодочкіна Аліса Володимирівна-пенсіонерка,
Кутах Ольга Олександрівна – начальник ЖЕК,
Михальонок Ольга Петрівна – приватний підприємець,
 Полудень Ніна івапнівна – вихователь,
Пустовалова Вікторія Миколаївна – співробітник Кіровського райвиконкому,
Смага Лариса Петрівна – директор школи,
Терещенко Володимир Олександрович – приватний підприємець,
Шишацька Наталя Миколаївна – приватний підприємець.
 Саме ці шістнадцять депутатів перелічених  у списку вище зробили спробу поставити бюджетну долю району та коліна. Стверджувати, що вони неадекватною, але «політичною»  поведінкою ганьблять не лише свою партійну фракцію, лишній раз зайве, бо  можливі наслідки їх дій красномовно говорять самі за себе.  Відверто кажучи, дивною є і мотивації поведінки цих народних обранців – незгода з прийнятим Верховною Радою державним бюджетом.  Ніби дежав’ю якесь, чи в дивному сні наснилося, і їх райрада почала ввижатися їм Верховною… На справді  все виглядає недоречними банальними політичними спекуляціями, які лише шкодять тим, хто довірив їм від свого імені трохи покерувати в районі, делегувавши це право на минулих місцевих виборах. Поведінка не пояснюється ніяким здоровим глуздом, бо його на це просто не вистачає.
  Все це дійство депутатської фракції  ВО «Батьківщина» було на очах представників ЗМІ, перед телекамерами, але  навіть страх оприлюднення таких дій спрямованих проти власних виборців не протверезив і не зупинив депутатів. Згадавши митника Верещагіна з фільму «Біле сонце пустелі», так і хочеться сказати: «За «Батьківщину» боляче…».
  А попереду знову вибори до Верховної Ради, де ВО «Батьківщина» розраховує бути якщо не лідером взагалі, то знову лідером опозиції. Але як після таких «вдалих і вмілих  депутатських дій»  на терені окремо взятого району ВО «Батьківщина» розраховує на збільшення  впливу,  рейтингу та авторитету?  А тим часом в районі пішли негаразди з районним керівником паном Михальонком, якого дехто сміливо називав «ляльководом фракції». Після внутрішніх партійно-земельних розбірок в районній організації ВО «Батьківщина» йдуть заяви та роз’яснення, але імідж партії, на жаль, все одно падає, і при черговій агітації за партію пригадають все,  а можливо хтось і у вічі скаже, що ви такі ж, як і ваші опоненти регіонали, і піде важка гра в «знайди розбіжності». На жаль, не всі розуміють, що не варто виїзджати лише  на високому рейтингу Юлії Володимирівни, але і самому  слід докластися не лише до розподілу землі, але чогось корисного для «маленького виборця» районного масштабу.
  «Бюджетній трагедії» районного масштабу, коли без допомоги могли залишитись малоімущі, бо саме це основне  соціальне, що залишися і підпорядкуванні райрад у містах, запобігли інші депутати, а не ті шістнадцять «героїв» «Батьківщини», що затято дубасили своїми мандатами по позитивному іміджу партії. А що далі?  Куди підуть голоси виборців зневірених такими діями депутатів? І тут пригадалася прес-конференція в Черкасах за участі  Юлії Володимирівни Тимошенко, коли, ми журналісти,  проаналізувавши персоналії з партійного списку задали їй запитання про конкретних осіб та їх присутність  в рядах кандидатів.  У відповідь почули, що може щось за ними і було, але то раніше, а зараз корисніше від того, що вони в цьому списку, а не в тому протилежному. Але  потім ці «корисні люди» у фракції БЮТ у Верховній раді таки побігли хто куди… В районних  же радах вони не лише іноді біжать з фракції, але і відверто і організовано шкодять своїми діями  іміджу партії перебуваючи в ній, і судячи з партійних заяв їх «жаліють», «чинять не радикально», даючи час на виправлення.  Але чи допоможе це партії у підсумку? Тож  і говорять люди, яких час від часу політик називають то виборцями, то «імпортним словом» електорат: «За «Батьківщину» боляче…»

 Анатолій Авдєєв
Категорія: Мої статті | Додав: graf (18.01.2012)
Переглядів: 566 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Пошук
Друзі сайту
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz