Субота, 21.04.2018, 12:31
Український Новокозачин
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [1131]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 181
Статистика
Форма входу
 Каталог статей
Головна » Статті » Мої статті

Україна будується… Україні потрібен бетон

 Кіровоградський завод дозуючих автоматів заснований в 1939 році, як районне відділення Одеської обласної  вагоремонтної бази. Його існування та профіль продукції, що виробляється в Кіровограді довгий час повязували з зщвичайними вагми, які донедавна виробляло підприємство. Нині в його асортменті продукції лише автомобільні ваги, що по відношенню до звичайних є гігантом.

  З 1978 року освоєно виробництво вагових автоматичних дискретних дозаторів для будівельної промисловості. Їх постачання здійснювалося на заводи ЗБВ та   ДБК всього  колишнього СРСР. І нині завод  виготовляє. Різноманітне дозуюче устаткування,  що працює на принципі тензометрчного зважування матеріалів.  Серед його продукції і комплексні проекти по заміні застарілого устаткування на заводах ЗБВ та ДБК з урахуванням навіть індивідуальних вимог замовника. Управління комплексом дозування і приготування бетонних сумішей здійснюється із застосуванням сучасних контроллерів і персональних промислових комп'ютерів в автоматичному режимі з реєстрацією процесів дозування, видачі бетонних сумішей і витрат матеріалів за необхідний період часу.

 Виходячи з особливостей формування сучасної будівельної галузі, підприємством з 2007 року вдало упроваджені у виробництво заводи по виготовлення бетонної суміші. В цій новій для виробництва продукції застосована іноземна комплектація. Комплектується дозуючі системи устаткуванням провідних виробників Італії (WAMGROUP, CAMOZZI, SICOMA); Німеччині (FESTO). До речі, Кіровоградський завод дозуючих автоматів є дилером устаткування фірми  італійської фірми SICOMA в Україні.

 Для забезпечення випуску сучасного дозуючого устаткування і бетонозмішувальних установок на заводі постійно ведуться роботи по удосконаленню їх конструкції, систем управління, застосуванню сучасного технологічного устаткування у виробництві.

 Продукція підприємства має великий попит і відома не тільки на території України, але і за її межами, а саме в Росії, Казахстані, Молдові. Саме тому вся продукція, що випускається  на заводі сертифікована не лише в Україні . Вона має сертифікати відповідності України і Росії. Якість продукції  має  має непкрксічне значенні на виробництві, про що свідчать і нагороди Кіровоградського заводу дозуючих автоматів. Серед них Диплом «Фіналіст всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України - 2004»  та медаль ЗАТ «Соуд – Сочинські виставки» «За відмінну якість продукції.

 Непоправної шкоди для виробництва на» Кіровоградському заводі дозуючих автоматів наробила і світова економічна криза, щоторкнулася виробництва  восени 2008 року. Завод навіть повинен був зупинити своє виробництво більше ніж на рік. Але працювали конструктори та менеджери. З весни 2010 виробництво ожило.  Завод перміг у низці тендерів.  Серед них не тільки тендер на монтаж трьох заводів по виготовленню залізобетоних виробів для «Укрзалізниці2 в Котоснені Гнивані та Старокостянтинові, але і велике замовлення з Білорусі. За підсумками офіційного тендеру підписаний договір  на иготовлення і постачання устаткування для модернізації комбінату ВАТ "Борісовжітло буд». а договором буде виготовляється та буде введений в експлуатацію  комплекс устаткування складу цементу, відділення приготування хімічних додатків, технологічне устаткування бетонно зміщувального цеху, технологічне устаткування складу заповнювачів закритого типу.  Серед комплектації цього ьвиробництва є і новинки, такі, як наприклад, установка рециклінгу, яка фільтрує та рощепляє на складові залишки бетону після промивки виробничих ємностей.  Далі розсортовані складові,  такі як щебень та пісок потрапляють у  повторне виробництво.

 За кілька років виробництва бетонних заводів, їх виготовлено більше двох десятків для будівеньних підприємств України, Росії,  Казахстану, Білорусі та Молдови. Завод нині має своїх дилерів не лише в Україні, але і Казахстані та Росії.  Світ нині виходить з кризи, а значить починає будуватися. Тому на заводі, де поновлено нарешті виробничий процес з оптимізмом дивляться у майбутнє.

 

Але як розповів,  генеальний директор  Євген Ткачов, у виробництва є і інший напрямок. Кіровоградський завод дозуючих автоматів  виробляє дозуючі автомати не лише для будівельної промисловості, але і для інших галузей і в тому числі  для харчової промисловості, печі для біопалива та інші дозуючі автоматичні пристрої, що наприклад і пакують продукцію. Звичайно, що ця продукція у обсягах виробництва не посідає найголовніше місце, але напрямок дуже перспективний, а і це додаткові робочі місця та зайнятість робітників не залучених у виготовленні  великих замовлень.  Серед нового в планах підприємства є виготовлення лінії по виробництву піле – гранул соломи  в якості біопалева. Ща не кажіть, а енергетичні проблеми стукають у двері. І в ліричному відступі в розмові з керівником підприємства пригадалося, що ще сто років тому в місті виготовляли соломотопки, а нині місцевий Кулібін Семен Шульга не може реалізувати свій винахід – сучасний пристрій  перетворення соломи в теплову енергію.

$

 Говорячи скупими термінами не зрозумілими для широкого читача, але суто для будівельників можна перелічити  назви вище згаданих установок кіровоградського виробника будівельного устаткування:: УБС-40, УБС-12, УБС-80.  А ще двухвальні змішувачі, скіпові підйомники, вагові дозатори різної величини дозування, вагові дозатори води та сипучих матеріалів, слади та накопичувателі цементу. Майже вся продукція представлена по-сучасному на сайті підприємства.  Більшість обладнання, що виготовляє підприємство керується компютерними системами управління.

На міжнародний ринок підприємство виходить і завдяки постійній  участі у міжнародних промислових виставках.. На  початку нинішнього року АТ «Кіровоградський завод дозуючих автоматів» брав участь в міжнародній виставці пакувальної промисловості ПАК ЕКСПО-2010. ПАК ЕКСПО - наймасштабніша виставка упаковки, пакувального і поліграфічного устаткування, технологій і матеріалів в Україні. Ця виставка демонструє останні тенденції розвитку української пакувальної промисловості, а також відображає стан світового ринку упаковки, представляє останні досягнення пакувальної і поліграфічної галузі.

  ВАТ «Кіровоградський завод дозуючих автоматів» брав участь і  в міжнародній виставці Interbudexpo-2010. На Interbudexpo-2010 були представлені наступні розділи: «Індустрія безпеки в будівництві», Проектування, будівництво, ремонт», «Інтер'єр. Декор. Освітлення», «Інструменти. Електроустаткування», «Керама Експо», «Озеленення, ландшафтний дизайн і садова техніка», «Дорожня і будівельна техніка» і «Бетон. Монолітне будівництво».
Виставка новітніх технологій і прогресивних будівельних матеріалів INTERBUDEXPO залишається найзначнішою подією на будівельному ринку і дуже ефективним інструментом для залучення величезного числа інвесторів і партнерів.
Головні особливості виставки Interbudexpo-2010: - активне представлення різноманітних галузей сучасного будівельного комплексу, відомих брендів і передових компаній зі всього світу, що займають серйозні позиції не тільки в Україні, але і в Європі.

Життєве кредо ВАТ «Кіровоградський завод дозуючих автоматів»: « Бути надійним партнером виробників будівельних матеріалів шляхом надання комплексних рішень на базі прогресивних весодозірующих систем, враховуючи особливості кожного проекту, з використанням високоефективних технологій, кваліфіцированого персоналу, розвиваючи традиції підприємства в області новацій, якості і культури взаємин.»

 ВАТ «Кіровоградський завод дозуючих автоматів»  відкрите до співпраці і чекає на нових замовників. Генеральний директор Євген Ткачов, людина компетентна і з широким поглядом у майбутнє на останок розповідає про заводи змонтовані в області та самому Кіровограді, і говорить про бюджетне вирішення проблеми, що означає таке явище коли кдешевше будуючись випробляти бетон самому на власному невеликому заводі, ніж шукати його виробника та витрачати гроші на його транспортування іноді з незручного місця розташування від іншого замовника. Тому зараз на порядку денному  розробка та виготовлення мобільних змішувальних бетонних установок, схожих чимось на трансформери при їх траспортуванні. І ще одна мета ВАТ «Кіровоградський завод дозуючих автоматів»  бути лідером своєї галузі та виготовляти сучасну та якісну, забеспечену сучасним сервісом продукцію за конкурентними цінами. У планах підприємства освоєння ринків Середнього Сходу та Північної Африки, і хочеться побажати йому успіхів у цьому напрямку діяльності.

 Анатолій Авдєєв
Категорія: Мої статті | Додав: graf (12.09.2010)
Переглядів: 178 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Пошук
Друзі сайту
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz