Середа, 18.10.2017, 10:21
Український Новокозачин
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [1131]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 180
Статистика
Форма входу
 Каталог статей
Головна » Статті » Мої статті

Кіровоградська влада

З російських джерел: етапи воладарювання.

18.06.1754 основана крепость св. Елисаветы
КРЕПОСТЬ СВЯТОЙ ЕЛИСАВЕТЫ 18.06.1754-14.02.1775
  административный центр Новой Сербии
  1755- 1760 Глебов Алексей Иванович комендант
  1760- 1762 Муравьев комендант
  /1762-/ Кисилев Василий бургомистр
  1762- 1763 Юст комендант
/.11./1763- 1764 Ирман комендант
24.03.1764-26.03.1765 административный центр Новороссийской губернии
  1764- 1765 Чертков комендант
26.03.1765-30.03.1783 в составе Новороссийской губернии
  1765- 1768 Глебов комендант
/.06./1768- 1769 Корф комендант
  1769- 1770 Геринг комендант
  1770- 1773 Гессий комендант
  1773- 1775 Дувинг комендант
ЕЛИСАВЕТГРАД 14.02.1775-8.07.1924
  1775- 1778 Соколов комендант
  1778- 1781 Вукотич комендант
  1781-10.02.1784 Петерсон комендант
30.03.1783-27.01.1795 в составе Екатеринославского наместничества
22.01.1784- 7.03.1923 административный центр Елисаветградского уезда
10.02.1784 крепость упразднена
10.02.1784- 1787 Стогов городничий
  1787 образована городская дума 
  1787- 1791 Романов Алексей городской голова
  1787- 1792 Альвинцев городничий 
  1791- 1794 Романов Григорий городской голова
  1792- 1794 Степанов городничий
  1794- 1797 Клёнов Петр городской голова
  1794- 1798 Лазарев городничий
27.01.1795-12.12.1796 в составе Вознесенского наместничества
  1796- 7.03.1923 административный центр Елисаветградского уезда
12.12.1796- 8.10.1802 в составе Новороссийской губернии
  1797- 1800 Пронин Иван городской голова
  1798- 1808 Алеев полицмейстер
  1800- 1803 Голиков Савин городской голова
 8.10.1802-15.05.1803 в составе Николаевской губернии
15.05.1803- 6.01.1921 в составе Херсонской губернии
  1803- 1806 Титов Иван городской голова
  1806- 1815 Диков Иван городской голова
  1808- 1812 Стратомирович полицмейстер
  1812- 1814 Цветкович и.д. полицмейстера
  1814- 1823 Стратомирович полицмейстер
  1815- 1818 Рогалев Аким городской голова
  1818- 3.06.1819 Фундуклей Иван Юрьевич городской голова
  1819- 1821 Арешников Иван городской голова
  1821- 1829 Пашутин Яков Степанович городской голова
  1823- 1829 Рожницкий и.д. полицмейстера
  1829- 1830 Самокишин Демьян Яковлевич городской голова
  1829- 1833 Шишкин председатель Городской думы по назначению военного начальства
  1829- 1839 Тинков полицмейстер
  1830- 1831 Щедрин Петр городской голова
  1831- 1832 Курчанинов Иван городской голова
  1832- 1833 Шигарцев Иван городской голова
  1833- 1836 Шигарцев Дмитрийгородской голова
  1833- 1836 Андрехт председатель Городской думы по назначению военного начальства
  1836- 1842 Самокишин Демьян Яковлевич городской голова
  1836- 1846 Гайли председатель Городской думы по назначению военного начальства
  1839- 1848 Халтурин полицмейстер
  1842- 1845 Мистюшин Сидор Васильевич городской голова
  1845- 1848 Ковалев Яков Тимофеевич городской голова
  1848- 1851 Сахаров Петр Егорыч городской голова
  1848- 1854 Иванов полицмейстер
  1851- 1854 Пашутин Николай Петрович городской голова
  1851- 1853 Саргани председатель Городской думы по назначению военного начальства
  1853- 1859 Колосов председатель Городской думы по назначению военного начальства
  1854- 1864 Тигерстет полицмейстер
  1854- 1857 Макаров Федор Алексеевич городской голова
  1857- 1860 Макеев Николай Никитич городской голова
  1859- 1861 Равский председатель Городской думы по назначению военного начальства
  1860- 1863 Ващакин Василий Алексеевич городской голова  
  1863- 1864 Пашутин Николай Петрович городской голова
  1864- 4.11.1866 Макеев Иван Никитич городской голова
  1864- 1865 Герценберг полицмейстер
  1865- 1869 Родкевич Александр Иванович полицмейстер
  1866- 1878 Турчанинов Самуил Константинович городской голова
  1869- 1870 Зубковский полицмейстер
  1870- 1871 Пащенко Михаил Иванович полицмейстер
  1871- 1873 Савицкий Александр Михайлович полицмейстер
  1873- 1877 Шульга Василий Васильевич полицмейстер
  1877- 1881 Богданович Илья Петрович полицмейстер
  1878- 1908 Пашутин Александр Николаевич городской голова
  1881- 1885 Цикуленко Василий Никитич полицмейстер
  1885- 1891 Иванов Лев Николаевич полицмейстер
  1891- 1895 Добровольский Лев Иванович полицмейстер
  1895- Богомольц Лев Павлович полицмейстер
  1908- 1911 Иванов Николай Иванович городской голова 
  1912- 1917 Волохин Григорий Иосифович городской голова 
  1917- 1918 Крамаренко С. П. председатель городского совета
  .01.1918- установление Советской власти
  1918- 1918 Волотковский Б. П. председатель городского совета
  1918- 1918 Спренжин Владимир Михайлович председатель городского совета 
  1919- 1919 Ульянов председатель городского совета 
  1919- 1919 Сосна Иван Ефимович председатель городского совета 
  1920- 1920 Францевич председатель городского совета 
  1920- 1920 Стрелков В. М. председатель городского совета 
 6.01.1921- 3.06.1925 в составе Николаевской губернии
  1921- 1921 Салтанов председатель городского совета 
  1921- 1923 Марьянов председатель городского совета 
  1923- 1925 Радченко председатель городского совета 
 7.03.1923- 8.07.1924 административный центр Елисаветградского округа
 8.07.1924 переименован в честь Зиновьева Г.Е.
 8.07.1924- 2.09.1930 административный центр Зиновьевского округа
ЗИНОВЬЕВСК 8.07.1924-1934
  1925- 1926 Мануйленко А. председатель городского совета 
  1926- 1928 Тонконогий председатель городского совета 
  1928- 1929 Гуляницкий Трифон Маркович председатель городского совета
  1929- 1931 Бирюков Михаил Иванович председатель городского совета
 2.09.1930-27.12.1934 административный центр Зиновьевского района
  1931- .01.1932 Беляев Иван Гаврилович председатель городского совета
27.02.1932-22.09.1937 в составе Одесской области
  /1932-/ Еременко секретарь городского комитета КП(б)У
  1932- 1933 Стрижак Дмитрий Тимофеевич председатель городского совета
  1933- 1935 Кричевцов П. председатель городского совета 
27.12.1934 переименован в честь Кирова С.М. 
КИРОВО 27.12.1934-10.01.1939
27.12.1934-10.01.1939 административный центр Кировского района
  1935- 1937 Драчук Д. И. председатель городского совета
22.09.1937-10.01.1939 в составе Николаевской области
  1938- 1940 Степанов Михаил Трофимович председатель городского исполнительного комитета 
10.01.1939 изменено название города
КИРОВОГРАД 10.01.1939-1.05.1942
10.01.1939- 1941 административный центр Кировоградской области
10.01.1939- 1941 административный центр Кировоградского района
  .01.1939- 1940?Мирошкин Александр Акимович Первый Секретарь городского комитета КП (б)У 
  1940- 1941 Бурьянов Михаил Куприянович председатель городского исполнительного комитета 
  1940- 1941 Горенков Фёдор Степанович Первый Секретарь городского комитета КП(б)У 
 4.08.1941- 8.01.1944 захват Германией
 1.05.1942- 1944 административный центр Кировоград-ланда
КИРОВОГРАД-ШТАДТ 1.05.1942-15.01.1943
КИРОВОГРАД 15.01.1943-
  1944- 1944 Бойко С. К. председатель городского исполнительного комитета 
  1944- 1944 Бабенко Е. А. председатель городского исполнительного комитета 
  1944- 1947 Луценко Никифор Харитонович председатель городского исполнительного комитета 
  1947- 1953 Чабанный Андрей Денисович председатель городского исполнительного комитета
  194.- 1949 Петров Григорий Гаврилович Первый Секретарь городского комитета КП(б)У 
  1949- 1950 Коваль Иван Григорьевич* 1913-21.10.1970 Первый Секретарь городского комитета партии
  1953- 1955 Сергиенко Сергей Захарович председатель городского исполнительного комитета 
  1955- 1961 Герман Владимир Макарович председатель городского исполнительного комитета
  /1961- 1966/Валявский Иван Филиппович Первый Секретарь городского комитета партии
  1961- 1965 Кучугурный Ефим Никитович председатель городского исполнительного комитета
  1965- 1969 Герман Владимир Макарович председатель городского исполнительного комитета 
  1969- 1971 Катеринчук Борис Карпович председатель городского исполнительного комитета 
  1971- 1977 Токовой Борис Гаврилович председатель городского исполнительного комитет
  /1976- 1981/Сокуренко Всеволод Алексеевич Первый Секретарь городского комитета партии
  1977- 1986 Черевко Ким Михайлович председатель городского исполнительного комитета 
  198.- /1988/Костромин Геннадий Тимофеевич Первый Секретарь городского комитета партии
  1986- 1989 Москаленко Николай Иванович председатель городского исполнительного комитета
  1989- 1990 Рыбальченко Николай Петрович председатель городского исполнительного комитета 
  1990- .09.1991 Мишура Валерий Дмитриевич 5.11.1941- Первый Секретарь городского комитета партии
  .05.1990- .01.1991 Мухин Василий Георгиевич* 14.06.1950- председатель городского Совета
  1990- 1991 Ткаченко Валерий Александрович председатель городского исполнительного комитета
  .01.1991- .04.1998 Мухин Василий Георгиевич* 14.06.1950- председатель городского Совета и городского исполнительного комитета
29.03.1998 выборы городского головы
  .04.1998- 2001 Никулин Александр Васильевич 30.08.1954- городской голова
31.03.2002 выборы городского головы
  .04.2002- .03.2006 Чигрин Николай Станиславович 22.05.1954- городской голова
26.03.2006 выборы городского головы
26.03.2006- .05.2006 Кальченко Валерий Михайлович 24.02.1947- городской голова
  .05.2006- .06.2006 Перевозник Анатолий Владимирович 17.07.1950- и.о. городского головы
  .06.2006-15.02.2007 Тупчий Павел и.о. городского головы
  .06.2006- .02.2007 Калкина Людмила Ивановна 31.03.1956 - и.о. городского головы (секретарь городского совета)
22.11.2006 выборы городского головы
15.02.2007- .04.2007 Пузаков Владимир Тихонович 28.12.1949- городской голова
  .04.2007- 2007 Перевозник Анатолий Владимирович 17.07.1950- и.о. городского головы
  2007- Пузаков Владимир Тихонович 28.12.1949- городской голова

Головні родзимнки: Пашутін  не "перший" міський голова. а місто вже мало поліцмейстера Пащенка.... Пропущено німецький період панування.

 Джерело: http://whp057.narod.ru/kirovograd.htm#VVV
Категорія: Мої статті | Додав: graf (25.10.2010)
Переглядів: 776 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2017
Пошук
Друзі сайту
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz