Форма входу
 Каталог статей
Головна » Статті » Мої статті

Гирьовик з Бобринця став чемпіоном світу

Бобринецький гирьовик, майстер спорту міжнародного класу Валерій Дромашко став переможцем Чемпіонату світу з гирьового спорту який завершився у Мілані (Італія).

Перемогу він виборов у ваговій категорії до 90 кг, показавши у сумі результат 303 підйоми (поштовх – 113, ривок 190) 32-кілограмовими гирями.

Як розповів сайту «Спорт-центр» тренер переможця Іван Гольша, нинішнього року, влітку, член фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Валерій Дромашко виграв чемпіонат України у Тернополі у категорії до 90 кг, потрапив до складу збірної України та тріумфально виступив на світовому чемпіонаті.

«Чемпіоном світу серед чоловіків мій підопічний стає другий рік поспіль, - зазначив Іван Гольша. - Показаний результат, дуже солідний – вище нормативу майстра спорту міжнародного класу, а титул Чемпіона дає йому право на присвоєння почесного звання «Заслужений майстер спорту України».

Окрім Валерія Дромашка ще один вихованець Івана Гольші Олександр Філоненко теж виграв чемпіонат України серед юніорів та потрапив до складу збірної України, але для його участі на Чемпіонаті світу не знайшлося грошей, тому він на ці змагання не поїхав, хоча, за словами тренера, мав змогу показати пристойний результат.

Категорія: Мої статті | Додав: graf (12.11.2010)
Переглядів: 337 | Рейтинг: 0.0/0