Четвер, 26.04.2018, 06:40
Український Новокозачин
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [1131]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 181
Статистика
Форма входу
 Каталог статей
Головна » Статті » Мої статті

Міський голова Новоукраїнки збрехав?


 В Новоукраїнській міській раді гербоманія. Через одиннадцять років приспічило поміняти герб.  І знову за герб гроші? Так знову, бо «фахівці!, що підкотилися з своїми шарлатанськими висновками без цього нічого не роблять. Про горе чи чудо-висновки  тих фахівців та місцевого вчителя-музейника можна детально прочитати у статті Що з гербом в Гондурасі?

  ( http://www.rtkorr.com/news/2011/03/22/226044.new ).  Але нижче наведууривки з новоукраїнських публікацій стосовно грошей, що суперечать  словам міського голови, бо  навіть рішенням сесії виділені 6000 гривен на весь сирбор з гербом. Сума скромна, просто чиясь зарплата за 2-3 місяці. А далі цитити:

«Як вже повідомляв "Інформаційний портал Новоукраїнщини" у Новоукраїнці вирішили змінити символіку міста. Таке рішення ухвалила міська рада. Виготовити нові герб та прапор новоукраїнців спонукало кілька причин. Найперше, символіку не визнає жодне геральдичне товариство. До того ж герб зроблений з порушеннями правил геральдики.»


«Як зазначає міський голова Новоукраїнки Олександр Корінний: "Її не визнають юридичні товариства, в жодному довіднику не друкувалися. Тому винесли питання на розгляд депутатів. Більшістю голосів депутати проголосували за відмінення рішення 2000 року. Жодної копійки з бюджету на виготовлення символіки не піде".»


http://novoukrainka.ucoz.ua/publ/117-1-0-1306

http://novoukrainka.ucoz.ua/_dr/0/90125715.gif

У К Р А Ї Н А

НОВОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

НОВОУКРАЇНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

27100, м. Новоукраїнка, вул. Воровського, 70, тел. 2-14-31, 2-12-33

код № 04055127, р/р № 31425001000323, МФО № 823016 банк УДК в Кіровоградській обл.


ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ
ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від 8 лютого 2011 року № 92

м. Новоукраїнка


Про символіку Новоукраїнки


Керуючись статтею 22 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", Указом Президента України від 18 травня 2000 року № 694/2000 „Про впорядкування геральдичної справи в Україні", заслухавши інформацію директора краєзнавчого музею Новоукраїнського району Гаращенка М.О., з метою створення символіки міста Новоукраїнка, що відповідає законам геральдики,-


міська рада

ВИРІШИЛА:


1. Інформацію директора краєзнавчого музею Новоукраїнського району Гаращенка М.О. взяти до відома.

2. Відповідно до висновків геральдично-вексикологічної експертизи символіки міста Новоукраїнки відмінити рішення міської ради від 26 квітня 2000 року № 205 „Про затвердження герба і прапора м. Новоукраїнки ".

3. Замовити виготовлення герба та прапора м. Новоукраїнка Кіровоградському обласному відділенню Українського геральдичного товариства з наступним обговоренням запропонованих варіантів громадою міста та розглядом можливості врахування внесених мешканцями міста змін та пропозицій.

4. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Руденку О.М. оголосити конкурс на кращий девіз до герба м. Новоукраїнка.
2
5. Створити комісію з узагальнення громадської думки щодо символіки міста та визначення переможця конкурсу на кращий девіз до герба у складі згідно з додатком.

6. Передбачити у міському бюджеті кошти на виготовлення символіки міста та відзначення переможця конкурсу на кращий девіз до герба міста Новоукраїнка у розмірі 6 тис. грн.

7. Доручити заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Руденку О.М. та директору краєзнавчого музею Новоукраїнського району Гаращенку М.О. до 28 лютого 2011 року розробити Положення про комісію з подальшим затвердження на сесії міської ради.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Руденка О.М. та постійну комісію з питань законності та депутатської етики.

9. Секретарю міської ради Вишневецькій Л.Д. оприлюднити дане рішення на веб - сайті міської ради, громадському сайті міста та в газеті „Новоукраїнські новини" протягом 15 днів з дня прийняття даного рішення.

 

       Міський голова

О. Корінний

 

 

Додаток
до рішенням
Новоукраїнської міської ради
  від 8 лютого 2011 року № 92

 

СКЛАД
комісії з узагальнення громадської думки щодо символіки
міста Новоукраїнка та визначення переможця конкурсу
на кращий девіз до герба м. Новоукраїнка


Голова комісії:

 

Руденко Олександр Миколайович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Секретар комісії:

Гаращенко Микола Олексійович - директор краєзнавчого музею Новоукраїнського району (за згодою).


Члени комісії:

Арсірій Володимир Вікторович - член виконавчого комітету міської ради, директор СТОВ „Степ-Агро";

Вишневецька Людмила Дмитрівна - секретар міської ради;

Корнійченко Олена В’ячеславівна - депутат міської ради шостого скликання, голова постійної комісії з питань законності та депутатської етики;

Рибак Наталія Олександрівна - депутат міської ради шостого скликання, директор Новоукраїнської ЗШ І-ІІІ ступенів № 8;

Стратонова Тетяна Іванівна - член виконавчого комітету міської ради, методист методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації.

 

       Секретар міської ради

Л. Вишневецька

 

http://novoukrainka.ucoz.ua/dir/24-1-0-124

Комісія суто геральдична, з майже академічними іменами включно з Миколою Гаращенком, слава Богу, що він навіть погодився. А ще цікаво. Коли розмахували історичною довідкою з інцеклопедичного видання про історію міста та кількість річок, то куди сховали попередні еспертні висновки за герб Новоукраїнки?  Сховали, бо так мабуть треба потрібним людям, інакше «справи білими нитками не сшити». Шарлатанство на лице не лише з висновками «фахівців», що незнайомі з підручниками з геральдики.

 То чи правду каже міський голова про кошти на переробку герба?  І чи не ті кошти та певні схеми є  справжньою мотивацією для «фахівців» та чиновників у цій справі?

Василь Чорний

http://www.rtkorr.com/news/2011/03/26/227360.new

Категорія: Мої статті | Додав: graf (26.03.2011)
Переглядів: 1203 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Василю, передбачити кошти у бюджети і провести видатки - зовсім різні речі! Ніхто кошти з бюджету не проплачував. Дай офіційний запит до Новоукраїнського казначейства - і отримаєш відповідь, можливо тоді заспокоїться твоя хвора уява...?

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Пошук
Друзі сайту
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz