Четвер, 25.04.2024, 20:53
Український Новокозачин
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [1131]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 181
Статистика
Форма входу
 Каталог статей
Головна » Статті » Мої статті

Як поставити на ноги недобудови?
Чомусь повелося так, що коли смажений півень кудись клюне, то відразу закипає робота. У першу чергу не конкретна, а паперово-бутафорська. Цього разу, очевидно, олімпійський Київ «нам’яв вуха» обласним колам за провал програми житлового будівництва в області.

    Зрештою, і сам Андрій Ніколаєнко, проводячи тематичну нараду, не ховався з тим, що будівництво у нас - не найуспішніше в Україні. Перший заступник голови облдержадміністрації переконаний, що потреба житлового будівництва ні у кого не повинна викликати сумнівів, але не завжди вдається переконати в цьому підлеглих.

Трохи, правда, дивно звучала об’єктивна причина, висунута Ніколаєнком, мовляв, область знаходиться аж на кормі державного лайнера (і чи лайнера?) в цьому питанні. Закон «Про регулювання містобудівної діяльності», за його й інших чиновників словами, є майже непоборним гальмом. Але ж і раніше при «помаранчевих», коли згаданого закону не існувало, проблеми із зведенням житла були. Вони переповзли від «неправильних» до «правильних» виконавців.

  Сьогодні, відвідавши, наприклад, Бровари під Києвом, бачимо справжній будівельний бум. Там що, живуть за іншими, не українськими законами? Тож причину застою в кладці нашої цегли слід шукати не там, де знаходять її обласні очільники.

  Хоча не можна сказати, ніби сьогодні верхотура області «забила болт» на галузь житлового будівництва. У нас пропонується створити в кожному районі штаб, який об’єднав би всі зацікавлені служби задля результату. Поки що з цим (створенням штабів) справляються лише три райони – Долинський, Новоукраїнський та Новгородківський.

В області за цей рік належить ввести в експлуатацію 115 тисяч квадратних метрів житла, – повідомив Андрій Ніколаєнко, зазначивши, що цифра більша за минулорічні показники, але менша порівняно з іншими областями України.

  Починати нове будівництво буде недоцільно, бо в кожному районі є недобудови, які можна «поставити на ноги, перепрофілювавши їх на житло». Так скеровував Андрій Ніколаєнко присутніх на нараді представників районних адміністрацій. Жорстку інтонацію ведучого викликав факт ігнорування в районах оформлення проектно-кошторисної документації для об’єктів будівництва.

  Якщо районне керівництво не виконуватиме розпоряджень голови ОДА про створення згаданих штабів, та належного оформлення кошторисів на будівництво, тоді нехай не нарікають, якщо кошти з різних джерел на розвиток інфраструктури дістануться іншим – така позиція першого заступника голови облдержадміністрації, яку він озвучив під час наради.

  Отже – штаби, штаби і ще раз штаби. Однак згадаймо, що штаби – це зовсім не ударні батальйони…

 

Микола Лисогор

Категорія: Мої статті | Додав: graf (08.06.2011)
Переглядів: 851 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2024
Пошук
Друзі сайту
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz