Середа, 23.05.2018, 16:01
Український Новокозачин
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [1131]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 181
Статистика
Форма входу
 Каталог статей
Головна » Статті » Мої статті

Успіхи й тривоги «Гідросили»

Чи все так добре нині на одному з «китів» промисловості обласного центру Кіровоградщини? Чи не лихоманить його від стрибків курсів валют на світових ринках? Чи не доведеться вдатися до скорочення колективу? Аби розвіяти чи підтвердити  різні чутки, що останнім часом ходили навколо «Гідросили», керівництво компанії запросило на зустріч журналістів області.

 Як  генеральний директор Юрій Тітов, компанія ЗАТ «Гідросила ГРУП», у яку входять кіровоградські заводи «Гідросила» та «Гідросила АПМ», завершила  перше півріччя з непоганими показниками. Обсяг реалізації продукції досяг  415 мільйонів гривень, що більше, ніж на 100 мільйонів, від результатів відповідного періоду минулого 2010  року. За цей же час кількість робочих місць на підприємствах групи зросла більше ніж на 200 одиниць. Середня заробітна плата підвищилася на 10,4 відсотка і складає 2726 гривень. Ось це зростання обсягу реалізації на 33% і  дозволило компанії вкласти у свій подальший розвиток 28,8 мільйона гривень, які  витратили на закупівлю нового обладнання та модернізацію  діючих виробничих процесів. Зокрема, здійснюється перехід на використання лише власного алюмінієвого литва. Закуплено і змонтовано високопродуктивну роботизовану лінію, що забезпечує випуск якіснішої продукції при менших затратах. Переоснащується лінія  і сирої шестерні. У планах компаніє ще й створення сучасної дільниці термічної обробки виробів.

 А ще Юрій Тітов розповів про участь «Гідросили ГРУП» у різних виставкових заходах, де рекламується кіровоградська продукція та складаються партнерські стосунки з потенційними  майбутніми  споживачами продукції. Оскільки вироби наших заводів використовуються в будівельній техніці, виставка «Строительная техника и технологии» (СТТ-2011) у Москві привабила й кіровоградських машинобудівників. Участь у заході взяли 750 компаній із 60 країн,  і там гідросилівці провели переговори майже  із 250 зарубіжними фахівцями із 130 компаній світу.  Сами ж давніми партнерами «Гідросили ГРУП» є підприємства сільськогосподарського машинобудування, тому і стало регулярне відвідування заводськими спеціалістами київських щорічних виставок «Агро».  Виставка «Агро-2011» не стала винятком.

На такому, майже  райдужному тлі, слід зазначити, що  підприємства не оминають і  проблеми, викликані світовими струсами або навіть  місцевими причинами. Зараз, наприклад, у фазу кризової дестабілізації, схоже, втягується Китай,який нині є одним з головних споживачів продукції гідросилівців. Відповідно, скорочуються або й зовсім  згортаються деякі їхні програми розвитку.  Виникає питання про те як розпорядитися в подібній ситуації своїми ресурсами?  От і полетіли гінці в усі кінці шукати нові ринки збуту. Одні зондують грунт в Таїланді, де колись мали точку опори, а потім втратили. Теперішня продукція якісніша від тієї, що продавалася раніше, тож дилери надіються на успіх. Інші освоюють цілину ринку в Латинській Америці  - Бразилію з Аргентиною. На прикметі  у гідросилівців Малайзія, Південна Корея, Чилі. Але  не відомо чи компенсують нові партнери втрату потужного  китайського ринку?

  Керівники компанії , а відповідав на питання журналістів ще й Іван Юрченко, генеральний директор «Гідросили», повідомили, що вже досить тривалий час компанія відчуває велику  нестачу висококваліфікованих робітників. Хоч і готують робітничі кадри  профтехучилища, та рівень їх підготовки не завжди влаштовує роботодавців. Краще знають справу випускники машинобудівного коледжу при КНТУ. До речі, зі студентами  заводи компанії дружать давно, і  у плані профорієнтації  та підтримки навчальних закладів, і у плані підбору майбутніх кадрів для виробництва.


Анатолій Авдєєв, для Української  технічної газети
Категорія: Мої статті | Додав: graf (22.08.2011)
Переглядів: 148 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Пошук
Друзі сайту
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz